+90 545 538 3215 iletisim@ucpa.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme ve onay durumunuzu takip edebilir, tatilinizden sonra, turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şİfreyi onaylayın*
Ad*
Soyad*
Doğum Tarihi*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
+90 545 538 3215 iletisim@ucpa.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme ve onay durumunuzu takip edebilir, tatilinizden sonra, turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şİfreyi onaylayın*
Ad*
Soyad*
Doğum Tarihi*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
Covid19
Covid19
Covid19

Covid 19 kısıtlamaları yüzünden, programlarımızda değişiklikler olmuştur. Fiyat ve tarih için iletisim@ucpa.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İstek Listesine Kaydet

İstek listesine öğe eklemek bir hesap gerektirir

145

Neden Biz?

 • Spor ve deneyim dolu tatiller
 • Sorunsuz en iyi fiyat garantisi
 • Özel Turlar ve Etkinlikler

Daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın.

+90 545 538 3215

iletisim@ucpa.com.tr

Fuerteventura Surf ve Yoga Paketi

Dalga sörfü, sadece bir spor değil, aynı zamanda hayata bir bakış şeklidir. Bu dünyayı keşfetmek için bize katılın !

Heryerden sörfçüleri ağırlayan plajlarda Dalga sörfü yapın, diğer zamanlarda ise vücudunuzu zinde tuttup enerjinizi dengelemeyi öğrenin.

Costa Calma’nın kalbinde, UCPA Fuerteventura merkezi,  volkanik araziler, beyaz kumlar ve masmavi denizin arasında size alışılmışın dışında görüntüler sunacaktır.

20 C de deniz ısısı , güneşli hava ve uygun açıdaki dalgalar, La Pared’in Fuerteventura’nın Dalga sörfü şehri olarak ün salmasına sebep olmuştur.

Eğitmeniniz bütün güzel hava koşullarından yararlanmanız için sizleri fuerteventura’nın en uygun plajlarına götürecek ve surf dışı zamanlarınızda ise Fuerteventura sahillerinde Yoga, Streching, paddle aktiviteleri ile vücüdunuzu çalıştırabileceksiniz.

5 güne yayılmış 9 aktivite ; 5 Dalga sörfü dersi, 1 yarım gün yürüyüş (trekking) , 1 yarım gün Stand up paddle gezisi, 2 yoga dersi.

Bu programa istenirse Tam Zamanlı Surf programına dönüştürülebilir. Tam zamanlı surf programına dönüştürülmesi durumunda 10 adet 2 saatlik surf dersi olarak değişmektedir

seviye : her seviyeye uygun

UCPA’nın artıları :

Pared bölgesinde, Atlantik okyanusunun dalgalarını doğru açıdan alan sahiller.

Her seviyeye uygun dersler

Surf, Yoga aktiviteleri ve ada turları tek programda

Havuzlu rahat bir otel

Konaklama ve Transfer

 • Fiyata dahil olanlar
 • Costa Calma şehrinde 3 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama
 • 5 gün boyunca 5 adet windsurf eğitimi ve 5 adet serbest kullanım
 • Hava alanı - konaklama - spor merkezi arasındaki transferler

Fiyata dahil olmayanlar

 • Ulaşım, yurt dışı çıkış harcı ve vize masrafları
 • Ekstra gezi ücretleri
 • içecekler
 • Kişisel sağlık ve malzeme sigortası
Program ve Genel bilgiler

PROGRAM 

Cumartesi saat 18.00 den itibaren UCPA Furteventura merkezinde karşılama.

Hafta boyunca : 

5 yarım gün surf eğitimi : Eğitmeniniz dalga sörfü eğitimi için en uygun hava şartlarını takip edip günleri ona göre belirleyecektir.

1 yarım günlük keşif yürüyüşü

1 yarım gün Stand up paddle gezisi

2 yarım gün yoga veya Fitness seansı

(bu program hava durumuna göre değişebilmektedir.)

Konaklama süresince dinlenme ve gezi amaçlı aktivitesiz bir gün organize edilecektir. O gün ekstra gezilere katılabilir, adayı gezebilir veya spor merkezinde kiralama yapabilirsiniz

Dersler, Gelgit seviyesine ve rüzgara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 

 

Konaklama seçimi

Konaklama 2-3 kişilik odalarda yapılmaktadır. Tek kişilik veya iki kişilik oda talebiniz olmadıysa grubun başka üyeleri ile oda paylaşımı yapılabilmektedir..

UCPA merkezinin anlaşmalı otelinde, ek bir ücret karşılığında çift kişilik odalar rezerve edebilirsiniz. Böyle bir durumda geçerli olabilmesi için rezervasyon iki kişi için yapılmalıdır

Ek seçenekler

Malzeme kırılma ve kaybolmalarına karşı  isteğe bağlı sigorta opsyonu size faaliyetinizi rahatça gerçekleştirme fırsatı verecektir. Faaliyetin uygulanması sırasında meydana gelebilecek tüm kırılma veya malzeme kaybını kapsar.

İleri seviye eğitim seçeneği bulunmaktadır.

Ekstra gece, erken varış gibi ek seçenekler için rezervasyon yapılabilir.

iletisim@ucpa.com.tr adresine yazarak ekstra seçenekler hakkında bilgilendirme alabilirsiniz.

Aşılar / Sağlık önlemleri / Vize

                                             

Aşılar: Kanarya adalarına giderken özel aşı yapılmasına gerek yoktur. Bununla birlikte her zaman difteri, tetanoz, çocuk felci (DTP), tifo ve hepatit A ve B’ye karşı aşı yaptırmanızı öneririz.

Ecza: UCPA tesisinde bir ecza dolabı bulunmaktadır, ancak her katılımcının kendi alışkanlıklarına göre hazırlanmış ve ilaçlara olan hassasiyetine göre küçük bir ecza çantası bulundurmasını tavsiye ederiz. Bulundurmanızı tavsiye etiklerimiz: geniş Elastoplast silindir petler,  Hydroclonazone veya Micropur Forte (su arıtma), İshal ilacı (çok önemli), aspirin, vitamin C, geniş spektrumlu bir antibiyotik, güneş kremi (komple koruyucu), bir anti-sivrisinek ürünü, dudak koruyucu kremi.

 

Önemli : Kaydınıza ek seyahat sigortası dahil değildir. Size “Yurtdışında sağlık hizmeti” garantisi ve “Arama kurtarma masrafları” dahil olmak üzere “geri dönüş masrafları karşılayan” sigorta” yapmanız gerektiğini hatırlatırız.

Sigortanız ne olursa olsun,sigorta firmanızın adı , iletişim bilgileri (telefon, e-posta) ve abone olunan sözleşme numarasını yurtdışındaki seyahatinizde yanınızda bulundurmayı unutmayınız

Bu bilgiler, yerel temsilcimiz tarafından varışta sizden talep edilecektir.

VİZE : İspanya vizesi başvurusu size aitir, bu süreç hakkında bilgilendirme için acentamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fotos