+90 545 538 3215 iletisim@ucpa.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme ve onay durumunuzu takip edebilir, tatilinizden sonra, turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şİfreyi onaylayın*
Ad*
Soyad*
Doğum Tarihi*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
+90 545 538 3215 iletisim@ucpa.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme ve onay durumunuzu takip edebilir, tatilinizden sonra, turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şİfreyi onaylayın*
Ad*
Soyad*
Doğum Tarihi*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*

Lumbarda – Kitesurf ve Wakeboard

0
Fiyat
Başlangıç Fiyatı9.500TL
Fiyat
Başlangıç Fiyatı9.500TL
Haziran 27, 2021
* Bir sonraki adıma geçmek için lütfen tüm zorunlu alanları tamamlayın.

Rezervasyona Devam et

İstek Listesine Kaydet

İstek listesine öğe eklemek bir hesap gerektirir

17

Neden Biz?

 • Spor ve deneyim dolu tatiller
 • Sorunsuz en iyi fiyat garantisi
 • Özel Turlar ve Etkinlikler

Daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın.

+90 545 538 3215

iletisim@ucpa.com.tr

7 gece 8 gün
Müsaitlik : 27.06.2021
Türkiye - İstanbul
Hırvatistan - Lumbarda
Sarp Levendoğlu ile
Hırvatistan- Lumbarda KİTESURF ve WAKEBOARD Haftası

18 yaş ve üstü            Tam zamanlı aktivite

Sabahları adaların arasında Wakeboard, akin bir adada öğlen yemeği, öğleden sonra Kitesurf. Adaların arasında gizli seyir alanlarını keşfedin ! .

Adriyatik kıyısının her tarafına dağılmış sayısız adacıklarla, güney Hırvatistan, Akdeniz atmosferinin tüm kokularını, güzelliklerini ve sıcaklığını vaat etmektedir.

Sizleri Güzel plajları ve masmavi denizi ile tipik bir kasaba olan Lumbarda adasında bulunan küçük ve şirin bir otelde misafir ediyoruz. Programda Dağ ve deniz manzaraları, gizli koylar, geleneksel köyler ve doğanın güzel bitkilerinin kokuları bulunuyor.

Sabahları, rüzgar daha girmemişken, tekneye atlayıp adaların arasında Wakeboard yapıyoruz. Seviyenize göre temelerden ileri seviyelere, amaç boardun üzerinde rahat durmanız. Yorulduğumuzda bir adada mola verip öğle yemeğimizi yedikten sonra, rüzgarlar başladığı sırada tekrar tekneye atlayıp bu sefer Kitesurf yapmaya gidiyoruz. Korkula adası ve kıyıların arasında oluşan venturi efektleri, bu spor için ideal koşuları oluşturmaktadır.

UCPA’nın +’ları

Wake board ve Kitesurf arasında geçişler

 • Adaların arasında seyir alanı
 • Taşan yüzme havuz ile şiri bir otel.
 • Farklı akşam etkinlikleri (Korkula gezisi, Akşam tekne gezisi vs)
 • Lumbarda köyünün merkezinde konaklama
 • Korkula şehrine 10 km.

Hafta boyunca 5 gün aktivite ve bir dinlenme günü bulunmaktadır.

 

 

Konaklama

Hırvatistan – Lumbarda – Hotel Borik : Denizin karşısında, yüzme havuzlu, 3* bir otel dönüştürülen geleneksel bir yaz köşküdür.

Konaklama tam pansiyon 2-3 kişilik banyolu ve fanlı odalarda yapılmaktadır. Gün sonunda Adriatik denizi manzarasıyla dinlenebilecek, köyü keşfedebileceksiniz.

UCPA Yurt dışı programlarında konaklama paylaşımlı odalar şeklinde yapılmaktadır. Tek kişilik ve iki kişilik rezervasyonlarda, tek veya çift kişi konaklama talebinde bulunmadıysanız, otel odanızı grubun başka bir üyesi ile paylaşmanız mümkündür.

Fiyata dahil olanlar

 • Farklı bir durum talep edilmediyse 2-3 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama
 • Hafta boyunca 2 saatlik 6adet kiteboard eğitimi, 4 adet 20 dakikalık Wakeboard etkinliği içeren zodiak tekne gezisi. (rüzgar olmaması durumunda SUP, Kano gibi aktiviteler mevcutur)
 • Dersler sırasında tüm malzemeler
 • Spor kazalarını kapsayan yolculuk va kaza sigortası

Dahil olmayanlar

 • Su harici içecekler
 • Transferler ve ana öğünler harici ara öğün yemekler
 • Vize hizmeti
 • Malzeme kırlmalarına karşı sigorta

Rezervasyon sırasında alınabilecek ekstra seçenekler

 • İki kişilik odada konaklama
 • Vize hizmeti
 • Ekstra gün konaklama
 • Program dışı ekstra aktiviteler
 • Kişiye özel fotoğraflar paketleri
 • Malzeme kırılmalarına karşı sigorta hizmeti
Program

1.gün 27 Haziran 2021 PazarBu program örnek olup, hava şartlarına, uçak biletlerine ve grubun organizasyonuna göre değişiklik gösterebilir.

UCPA ile yolculuk yapmanız durumunda geliş günü 27 Haziran olarak planlanmıştır. Geliş günü oda yerleşiminden sonra, haftanın organizasyonu için genel bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

Aktivite günleri28 Haziran - 3 Temmuz 2021

Program içeriğinde 5 aktivite günü şeklinde toplam 10 aktivite bulunmaktadır. 6 adet 1.30-2.00 saat kitesurf eğitimi ve 4 adet 20 dakikalık wakeboard aktivitesi içeren grup halinde tekne gezisi bulunmaktadır.

Aktivite günlerinde Sabahları , havanın sakinliğini değerlendirerek, Kitesurf Teorik eğitimleri tamamlar veya tekneye atlayıp boş adalardan birine doğru yola çıkacaksınız. Orada grup dinlenirken veya maske ve snorkeller ile su altını keşfederken 1 kişi eğitmen eşliğinde wakeboard eğitimine katılacaktır.
Öğle yemeği kumanya veya yakınlardaki restorantlardan bir tanesinde yapılmaktadır.
Öğleden sonra ise kitesurf zamanı, güvenli bir ortamda açık deniz de tekne sizi takip ederken rüzgar altına doğru seyir yapabileceksiniz.

Akşam yemekleri, organizasyona göre, UCPA merkezinde veya dışarıda belirlenen restorantlar da yapılacaktır, 3 adet özel gece planlanmıştır. Korkula şehrine iniş ve gezi, Adalarda akşam barbeku, şarap ve geleneksel tadlar keşfi. Bu etkinliği programa dahildir.
Hafta boyunca dinlenme ve gezmek için bir aktivitesiz günü olacaktır. O gün, spor merkezi size gezi veya spor seçenekleri sunacak veya sizin organize olabilmeniz için yardımcı olacaktır.

8. günÇıkış ve Türkiye'ye Dönüş

Uçuş saatine göre tesisten ayrılış ve Türkiye dönüş.

Ek bilgiler

Ek seçenekler
Malzeme kırılma ve kaybolmalarına karşı isteğe bağlı sigorta opsyonu size faaliyetinizi rahatça gerçekleştirme fırsatı verecektir. Faaliyetin uygulanması sırasında meydana gelebilecek tüm kırılma veya malzeme kaybını kapsar.

İleri seviye eğitim seçeneği bulunmaktadır.

Ekstra gece, erken varış gibi ek seçenekler için rezervasyon yapılabilir.

iletisim@ucpa.com.tr adresine yazarak ekstra seçenekler hakkında bilgilendirme alabilirsiniz.

Aşılar / Sağlık önlemleri / Vize

Aşılar: Hırvatistan’a giderken özel aşı yapılmasına gerek yoktur. Ancak Covid 19 güncelemeni göre rezervasyon sırasında bilgi verilecektir.

Ecza: UCPA tesisinde bir ecza dolabı bulunmaktadır, ancak her katılımcının kendi alışkanlıklarına göre hazırlanmış ve ilaçlara olan hassasiyetine göre küçük bir ecza çantası bulundurmasını tavsiye ederiz.

Önemli : Kaydınıza ek seyahat sigortası dahil değildir. Size “Yurtdışında sağlık hizmeti” garantisi ve “Arama kurtarma masrafları” dahil olmak üzere “geri dönüş masrafları karşılayan” sigorta” yapmanız gerektiğini hatırlatırız. Turun satın alımı sırasıda UCPA Türkiye size isteğe bağlı sigorta seçeneği sunmaktadır.

Sigortanız ne olursa olsun,sigorta firmanızın adı , iletişim bilgileri (telefon, e-posta) ve abone olunan sözleşme numarasını yurtdışındaki seyahatinizde yanınızda bulundurmayı unutmayınız

Bu bilgiler, yerel temsilcimiz tarafından varışta sizden talep edilecektir.

VİZE : Hırvatistan vizesi başvurusu size aitir, bu süreç hakkında bilgilendirme için acentamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraflar