+90 545 538 3215 iletisim@ucpa.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme ve onay durumunuzu takip edebilir, tatilinizden sonra, turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şİfreyi onaylayın*
Ad*
Soyad*
Doğum Tarihi*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
+90 545 538 3215 iletisim@ucpa.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme ve onay durumunuzu takip edebilir, tatilinizden sonra, turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şİfreyi onaylayın*
Ad*
Soyad*
Doğum Tarihi*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
Fiyat
Başlangıç Fiyatı6.700TL
Fiyat
Başlangıç Fiyatı6.700TL
Bu tur şu an için mevcut değildir.

Rezervasyona Devam et

İstek Listesine Kaydet

İstek listesine öğe eklemek bir hesap gerektirir

672

Neden Biz?

 • Spor ve deneyim dolu tatiller
 • Sorunsuz en iyi fiyat garantisi
 • Özel Turlar ve Etkinlikler

Daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın.

+90 545 538 3215

iletisim@ucpa.com.tr

7 gece 8 gün
Müsaitlik : 11 Haziran 2021
Yunanistan - İstanbul
Yünanistan - Naxos
Min Yaş : 18
Naxos'ta Sarp Levendoğlu ile Kitesurf.

18 yaş ve üstü            Tam zamanlı aktivite

Oyuncu ve Surf hayranı Sarp Levendoğlu, UCPA ile Yünan adalarındaki Naxos merkezimize Kitesurf yapmaya gidiyor. Onunla birlikte kitesurf yapmaya hazırmısınız ?

Yünan adalarının en büyüğ Naxos, doğal yapısı sayesinde Kitesurf için harika hava koşuları sunmaktadır.

Korunaklı sahilleri ve dağlık arazileri ile kontrast oluşturan beyaz evleri, bu adanın ayrı bir güzeliğe sahip olmasına neden olmuştur. Dionysos’un anavatanı olarak bilinen bu adanın gastronomisi ve misafirperverliğine bayılacaksınız.

1 haftalık turumuzda, ister kitesurf programımıza katılabilir, acemi veya ileri seviye olun, ilerleme yaşayabileceksiniz. İsterseniz de bisiklet, yürüyüş ve tekne gezisi ile adayı keşfe çıkabilirsiniz.

Konaklamanız sahile bir dakika mesafede bulunan, yüzme havuzlu, keyifli ve rahat, adaların özgü mimarisine sahip Romanzza otelinde yapılacaktır. UCPA merkezimizde harika bir ambians eşliğinde konaklayacak, her gün aktivitelerinize katılabileceksiniz.

UCPA’nın +ları :

 • Sahile yakın yüzme havuzlu bir konaklama
 • Doğa içerisinde keyifle bir ortam
 • Kitesurf için uygun hava koşulları
 • Kültür dolu bir ada.

Kitesurf programınız , Uzman eğitmenler eşliğinde 5 güne yayılmış günde 2 adet 2 saatlik toplam 10 ders içermektedir. Eğitimler bazen açık denizde zodiak eşliğinde, bazen de sahilden başlayarak yapılacaktır.

Keşif ve kültür programı : Spor ve Kültür dolu bir program, Naxos şehrini Bisiklet ile, Zeus dağına yürüyüş, bölge adalarını tekne ile gezelim. Ada’nın güzelliklerini farklı bir açıdan keşfedin

Konaklama

Romanzza Otel : Konaklama, geleneksel bir çizgiye sahip Romanzza otelin 3-4 kişilik odalarında tam pansiyon esasında yapılmaktadır. Her odada mini barlı mutfak ve deniz veya doğa manzaralı balkonlar bulunmaktadır.  2 kişilik oda müsaitlik durumunda ekstra ücrete tabiidir. Tam pansiyon, geliş günü akşam yemeğiyle başlayıp, çıkış günü kahvaltıyla bitmektedir.

UCPA Yurt dışı programlarında konaklama paylaşımlı odalar şeklinde yapılmaktadır. Tek kişilik rezervasyonlarda, tek kişi konaklama talebinde bulunmadıysanız, otel odanızı grubun başka bir üyesi ile paylaşmanız mümkündür.

Fiyata dahil olanlar

 • 3-4 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama
 • Hafta boyunca 2 saatlik 10 adet kiteboard eğitimi
 • Dersler sırasında tüm malzemeler
 • Spor kazalarını kapsayan yolculuk va kaza sigortası

Dahil olmayanlar

 • Su harici içecekler
 • Transferler ve ana öğünler harici ara öğün yemekler
 • Vize hizmeti

Rezervasyon sırasında alınabilecek ekstra seçenekler

 • İki kişilik odada konaklama
 • Vize hizmeti
 • Ekstra gün konaklama
 • Program dışı ekstra aktiviteler
 • Kişiye özel fotoğraflar paketleri
 • Malzeme kırılmalarına karşı sigorta hizmeti
Program

1.gün (Cuma)Bu program örnek olup, hava şartlarına, uçak biletlerine ve grubun organizasyonuna göre değişiklik gösterebilir.

UCPA transfer hizmeti satın alındıysa, uçak ve transfer organize edilecektir. Aksi takdirde, UCPA tesisine giriş Cuma saat 16’dan itibaren yapılmaktadır. Bilgilendirme toplantısı 18.00’da yapılacaktır.

Kitesurf Programı Aktivite Günleri (Cumartesi'den Perşembe'ye)

Seviye gruplarına göre, en iyi rüzgar koşularından yararlanabilmek için program haftalık bir program dahilinde aktivite yapılacaktır.
Sabahları kahvaltıdan sonra surf okuluna yüyürek gidip dersler yapılacaktır. .
5 gün boyunca günde 2 defa olmak üzere herbiri 2 saatlik toplam 10 seans yapılacaktır.

Rüzgar genellikle saat 09.00’dan itibaren başlamaktadır. Dersler, Gelgit seviyesine ve rüzgar bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
Hava şartlarına bağlı olarak, aynı yarım gün içinde peş peşe 2 seans düzenlenebilir
1 eğitmen aynı anda en fazla 4 öğrenciye ders vermektedir.
Yeni başlayanlar sudan başlangıç (waterstart) öğrenene kadar 2 kişi 1 kite eşliğinde değişmeli ders yapar. Bu pedagojik yaklaşım, ekipman hazırlama, uçurtmanın kalkış/inişi ve güvenlik gibi bilgilerinin hızlı bir şekilde elde edilmesine izin verir.
Sudan başlangıç (waterstart), ortalama 5 seanstan sonra öğrenilir.
Konaklama süresince 1 aktivitesiz gün organize edilecektir, o gün ekstra gezilere veya aktivitelere katılabilir veya adayı gezebilirsiniz

Keşif ve Kültür Programı aktivite günleri - Cumartesi'den Perşembeye

Grubun seviyesine ve motivasyonuna göre haftalık program düzenlenecektir.
– 1. gün : Naxos şehri gezisi : sakin bir yürüyüş ile Adaların beyaz mimarisini gezmeye gidiyoruz, akşam ise tavernalardan bir tanesinde eğlenceli bir akşam yemeği.
– 2. gün : Bisiklet – Sabah 09.00 gibi ada çevresinde bisiklet turu. öğlen yemeğini yerli bir restoranta yaptıktan sonra Aliko plajında dinlenme
– 3. gün : Tekne ile çevre adalar gezisi.
– 4. gün :Zeus Tepesine yürüyüş : 2 saatlik sakin bir yürüyüş ile harika bir manzaraya doğru yürüyüş, Filoti’de öğlen yemeği
– 5. gün: Adalar panoraması görebileceğimiz bisiklet turu
-6. gün : serbest

8. gün (Cuma)Çıkış ve Türkiye'ye Dönüş

Uçuş saatine göre tesisten ayrılış ve Türkiye dönüş.

Ek bilgiler

Ek seçenekler
Malzeme kırılma ve kaybolmalarına karşı isteğe bağlı sigorta opsyonu size faaliyetinizi rahatça gerçekleştirme fırsatı verecektir. Faaliyetin uygulanması sırasında meydana gelebilecek tüm kırılma veya malzeme kaybını kapsar.

İleri seviye eğitim seçeneği bulunmaktadır.

Ekstra gece, erken varış gibi ek seçenekler için rezervasyon yapılabilir.

iletisim@ucpa.com.tr adresine yazarak ekstra seçenekler hakkında bilgilendirme alabilirsiniz.

Aşılar / Sağlık önlemleri / Vize

Aşılar: Yünanistan’a giderken özel aşı yapılmasına gerek yoktur.

Ecza: UCPA tesisinde bir ecza dolabı bulunmaktadır, ancak her katılımcının kendi alışkanlıklarına göre hazırlanmış ve ilaçlara olan hassasiyetine göre küçük bir ecza çantası bulundurmasını tavsiye ederiz.

Önemli : Kaydınıza ek seyahat sigortası dahil değildir. Size “Yurtdışında sağlık hizmeti” garantisi ve “Arama kurtarma masrafları” dahil olmak üzere “geri dönüş masrafları karşılayan” sigorta” yapmanız gerektiğini hatırlatırız. Turun satın alımı sırasıda UCPA Türkiye size isteğe bağlı sigorta seçeneği sunmaktadır.

Sigortanız ne olursa olsun,sigorta firmanızın adı , iletişim bilgileri (telefon, e-posta) ve abone olunan sözleşme numarasını yurtdışındaki seyahatinizde yanınızda bulundurmayı unutmayınız

Bu bilgiler, yerel temsilcimiz tarafından varışta sizden talep edilecektir.

VİZE : Yünanistan vizesi başvurusu size aitir, bu süreç hakkında bilgilendirme için acentamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraflar