Datça, Türkiye
Konum
6 gece
Konaklama Zamanı
18 – 55
Yaş Aralığı
Katamaran, Rüzgar sörfü, Scuba diving – Tüplü dalış, Stand up paddle – Kano, Tam Zamanlı, Tırmanış – Kaya Tırmanışı, Trekking – Kültür Turu
Aktivite

DATÇA’Da Multi Aktivite Paketi

Ege’nin ve Akdeniz’in birleştiği Datça’da farklı aktivitelerle dolu , hem gezeceğiniz hem spor yapacağınız bir haftaya hazır olun.

6 gece konaklama 7 gün aktivite

Harika ve dolu bir tatille hazır olun.

Datça doğası ve kültürel mirası ile ünlü bir bölgedir. Ayrıca doğa sporları için harika koşular sunmaktadır. Sizin için Yarım adanın sunduğu aktiviteleri ve görülecek yerleri bir programda topluyor, sizinle tatille gelen diğer konuklar eşliğinde harika deneyimler yaşamanızı sağlıyoruz.

Harika bir denizin kenarında bulunan Surf Tatil Köyü’nün konforlu odalarında konaklayacağınız bu tatilin programında; Rüzgar sörfü, Tüplü dalış, kaya tırmanışı, Knidos ve Eski Datça gezisi, Stand-up paddle, katamaran ve yoga bulunmaktadır.

6 gecelik Multi Aktivite paketinin artıları :

Bir programda ; Rüzgar sörfü, Katamaran, Tüplü Dalış, Kaya Tırmanışı, Stand up paddle, Trekking, Yoga

Deniz kenarında konforlu konaklama

Datça ; Surf Hotel– iki kişilik odalarda yarım pansiyon konaklama
Kendi özel plajına , sahil restorantına ve sörf okuluna sahip Surf Tatil Köyü konforlu bungalow ve standart oda seçenekleri ile, spor sonrası rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. Her oda da banyo, klima ve televizyon bulunmaktadır.

Rezervasyon iki kişilik standart odalarda tek kişilik olarak yapılmaktadır.  Tek kişi konaklama ve bungalov oda seçenekleri için rezervasyon sırasında bizim iletişime geçebilirsiniz

1. gün

Cumartesi - Otele giriş – Windsurf Eğitimi

Otele odalarına giriş, 12.00’dan itibaren yapılabilmektedir. Saat 14.00 ’da otelimizin sahilinde bulunan sörf okulumuzda tanışma toplantısı, sonrasında ise , İlk rüzgar sörfü dersimize başlıyor, denize açılıyoruz. Dersten sonra biraz dinlenip akşam yemeğini deniz manzaralı restorantımızda hep beraber yiyoruz. Akşam ise sahilde müzik eşliğinde ister dans ediyor, ister yıldızları seyrediyoruz.
2

Pazar – Stand up paddle turu ve Datça gezisi

Kahvaltı sonrası sabah 9:30 de yakındaki sakin ve güzel koylarda Stand up paddle turu. Otele Dönüş, öğlenden sonra ise datça merkez serbest zaman ve Datça’nın ünlü sarap evlerinden birinde şarap turu.
3

Pazartesi – Knidos – Palamutbükü * Eski Datça Turu

Kahvaltı sonrası rehberimiz eşliğinde , Knidos Antik Kentine doğru yola çıkıyoruz. Antik kent gezisinden sonra, Palamutbükü sahiline gidiyor, Balık ızgara eşliğinde öğlen yemeğimizi yiyor, deniz girme molası veriyoruz. Dinlendikten sonra, bu sefer Eski Datça’ya doğru yola çıkıyor, tarihi sokaklarında kayboluyor, istenirse alışveriş yapıyoruz. Akşam yemeği için otele dönüyoruz, ve sahilde ateşimizi yakıp keyifli bir akşam geçiriyoruz. Dönüşte, otelin doluluk durumuna göre, odaların boşaltılması.
4

Salı – Katamaran Turu

Sabah Eğitmenimizle buluşarak, 2-3 kişilik bir tekne olan katamaran kullanmayı öğreniyoruz. Sonrasında ise hep beraber teknelerimizle gezmeye çıkıyoruz.
5

Çarşamba – Körmen Kanyon Turu

Ege Deniz’i tarafından başlayacağımız Körmen marinasına doğru transfer ile gidiyoruz. Ağaçların ve dik yamaçların gölgesinde Rehberli Kanyon yürüyüşüne katılıyoruz. 3 – 3.30 saat süren bu yürüyüşün yorgunluğunu atmak içinde otele döndüğümüzde Yoga dersine katılıyoruz. Akşamında ise otelde müzik eşliğinde eğleniyoruz.
6

Perşembe – Scuba Diving - Dalış Turu

Datça merkezde bulunan dalış teknelerimiz ile az bilinen su altı güzelliklerini keşfedelim. Kahvaltı sonrası 09.30 da dalış teknemizde buluşuyoruz. Saat 10.00’da liman çıkışı gerçekleştirilir ve yol boynca eğitim ve briefing verilir. Hava durumuna en uygun koyda demir atarak dalışımıza başlıyoruz. Sonrasında, ikinci bir dalış yapmak isteyenlere göre biraz dinlendikten sonra 14.00 gibi Datça’ya geri dönüyoruz.
7

Cuma – Kaya Tırmanışı ve çıkış

Ağaçların arasında, doğa ile içi içe macera yaşayalım. Sabah saatlerinde, aracımız ile Hızırşah vadisine gidiyoruz. Orada eğitmenlerimiz sizi en güvenli şekilde hazırlayıp, seviyenize uygun yamaçlarda, adrenalin dolu zamanlar geçirmenizi sağlayacaklardır. Yarım gün süren bu etkinlikten sonra otele dönüp, yavaş yavaş odalarımızı boşaltıp, ayrılıyoruz.
Not

Konaklama Durumu

Fiyatlar iki kişilik Standart odada yarım pansiyon tek kişi fiyatıdır. • Eşi ve partneri ile gelenler 2 kişilik odalarda, • Arkadaş grubu olarak gelenler rezervasyon esnasında belirttikleri kişi sayısı doğrultusunda 2, 3 kişilik odalarda konaklatılabilir. • Yalnız gelen misafirlerimiz, kendisi gibi yalnız gelen hemcinsleri misafirlerimiz ile eşleştirilerek, satın aldıkları tarihteki otel müsaitlik durumuna bağlı 2 kişilik odalarımızda veya ücret farkı ödemek koşulu ile tek kişilik odalarda konaklayabilir. Otelimizde bulunan odaların seçimi söz konusu değildir. Ancak bungalov ve taş ev seçenekleri ekstra ücrete tabidir. Organizasyon oda dağıtımı ve odalara yerleştirme hakkını kendisinde saklı tutar.
Başlangıç Tarihleri :
 • Mayıs : 1.05.2021, 8.05.2021, 15.05.2021, 22.05.2021, 29.05.2021
 • Haziran : 5.06.2021, 12.06.2021, 19.06.2021, 26.06.2021
 • Temmuz : 3.07.2021, 10.07.2021
 • Ağustos : 14.08.2021, 22.08.2021, 28.08.2021
 • Eylül : 4.09.2021, 11.09.2021, 18.09.2021, 25.09.2021
  Grup Detayları

Fiyata dahil olanlar

 • Standart odalarda 6 gece Yarım pansiyon konaklama, Programdaki tüm aktiviteler
 • Kahvaltı ve akşam yemeği
 • Tüm ekipmanlar
 • Programda yazılan aktivitelere transferler

Dahil olmayanlar

 • Yemekler sırasındaki su hariç tüm içecekler
 • Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hariç yemekler
 • Eldiven ve plaj ayakkabısı
 • Otele ulaşım
 • Fotoğraflar

KAYIT SIRASINDA SUNULAN EKSTRA SEÇENEKLER

 • İki kişilik odada veya bungalov odada konaklama
 • ekstra gece konaklama
 • Grup dışı özel dersler

Tur Yorumları

Bu tur için henüz yorum yapılmamış

Bir Yorum Bırakın

Puan