Fransa
Konum
4 gece, 5 gün
Konaklama Zamanı
+18
Yaş Aralığı
Kültür Turu
Aktivite

Dünyanın en romantik şehirleri arasında yer alan ve 1860’lı yıllarda sokaklarının gaz lambası ile donatılmasında dolayı Avrupa’nın ilk ışıklı şehri olarak da kabul edilen Paris, Fransa’nın başkentidir. Kültürel olduğu kadar ekonomik açıdan da öneme sahip orta çağdan kalma bu şehir, aynı zamanda modanın can damarı olarak da bilinir. Notre Dame Katedrali, Eyfel Kulesi ve birçok önemli müzesiyle turistlerin popüler rotaları arasında yer alır.

 

UCPA TÜRKİYE İLE PARİS’TE NELER YAPACAĞIZ?

4 gece 5 gün boyunca Paris’in önde gelen yapılarını ziyaret edip Disneyland’da doyasıya eğleneceğiz. Le Louvre Müzesi, Notre Dame Katedrali, Eyfel Kulesi ve Champ Elysees gibi Paris’in önemli yerlerini gezeceğiz. Kültürel, tarihsel ve eğlence dolu bir gezi sizi bekliyor.

 

Program 1. Gün: Paris havalimanına indikten sonra özel otobüsümüz ile otelimize gidiyoruz. Yerleştikten sonra 2 katlı, panoramik şehir otobüsleriyle 2 saatlik paris turu yapıyoruz. Sonrasında otelimize dönüyor ve dinleniyoruz. 2. Gün: Otobüsümüz Le Louvre müzesine gidiyoruz; orada bizi bekleyen animatörler ile Müze’yi ilgi çekici bir şekilde gezmek için çocuklarımıza yönelik hazine avına katılıyoruz. isteyen yetişkin misafirlerimiz Müze’yi kendileri gezebilir veya louvre harika bahçesinde ve değişik kafelerinde dinlenebilirler Louvre müzesinden sonra paris sokaklarında öğlen yemeğimizi yiyor meşhur Notre Dame kilisesine otobüs ile gidiyoruz. Katedralı detaylı dolaştıktan sonra ise Paris’e özgü tekneler ile geziye katılıyor, güneşin batışını seyrediyoruz. 3. Gün: Kahvaltıdan sonra Eyfel kulesine yöneliyoruz. hazır biletlerimizle ikinci kata çıkıyor, manzarayı seyrediyoruz. isteyen misafirlerimiz en üst katın büyüleyici manzarası görmek için ayrıca çıkabilirler. Eifel kulesinden sonra Champs-Élysées’deki serbest zamanımıza doğru giderken Trocadero mahallesinde ve orada bulunan bir çok müzeyi keşfetme fırsatımız bulunacak. Serbest zamandan sonra ise Montmartre tepesini ve Sacre Coeur kilisesini görmeye gidiyoruz. 4. Gün: Kahvaltımızı çok erken tamamlayıp, çocuklarımızın sabırsızlıkla beklediği Disneyland Paris’e gidiyoruz. 5. Gün: Uçak saatimize göre İstanbul'a dönüyoruz.
Tarih ve Detaylar

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Paris içi ulaşım
  • Oda kahvaltı konaklama
  • Rehberlik Hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Müze girişleri
  • Tekne gezisi
  • Panoramik otobüs gezisi
  • Disneyland girişi
 

Tur Yorumları

Bu tur için henüz yorum yapılmamış

Bir Yorum Bırakın

Puan