+90 545 538 3215 iletisim@ucpa.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme ve onay durumunuzu takip edebilir, tatilinizden sonra, turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şİfreyi onaylayın*
Ad*
Soyad*
Doğum Tarihi*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
+90 545 538 3215 iletisim@ucpa.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme ve onay durumunuzu takip edebilir, tatilinizden sonra, turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şİfreyi onaylayın*
Ad*
Soyad*
Doğum Tarihi*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*

UCPA

DOĞA SPORLARINDA ÇITAYI YUKARI TAŞIDIK !

UCPA

Açıkhava Sporları Merkezler Birliği

UCPA, 1965’de Fransa’da kurulmuş,  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve birlikte yönetilen , açık hava sporları ve etkinlikleri konusunda uzman bir seyahat şirketidir. Amacı mümkün olduğu kadar kişiyi doğa sporları ile tanıştırmaktır. 

Misyonumuz

UCPA Misyonu, doğa spor ve aktivitelerini olabildiğince çok kişiye, en güvenli şartlarda mümkün kılmaktır.  Uzmanlık bilgimizle, mesleki becerilerimizi, eğlenceli bir atmosferde harmanlıyor, ilerleme ve keyifli bir eğitim garantisi sunuyoruz.

Yaz veya kış , mümkün olan en uygun fiyatlarla sizlere konaklama, ders, ekipman desteği ve UCPA misafirperverliğini sunmak istiyoruz.

UCPA, spor sayesinde harika tatiller geçirin, farklı deneyimler yaşayın

► Bir çok aktivite seçeneği arasından, hoşunuza gideni seçin

► Tecrübeli eğitmenler sayesinde güven içinde, güzel zamanlar geçirin

► Doğa ile içiçe, kendinizi tazeleyin

► Her yıl, her yaşta 220 000’den fazla konuk

► Dünya’nın 100’den fazla destinasyonunda spor hizmeti sunan konaklama merkezleri sayesinde doyasıya gezin 

 

EN İYİ KONUMLARDA AKTİVİTE MERKEZLERİ

UCPA merkezleri  seçilen aktiviteler için en uygun bölgelerde ve aktivite alanının mümkün olduğu kadar yakınında bulunmaktadır. Ama hiç bir zaman sosyal etkileşimin olabileceği yerlerden çok uzakta değildirler. Konaklama tesislerimiz ihtiyaçları karşılayacak şekilde planlanmaktadır. Spor sonrası konforu ön planda tutarken, UCPA aynı zamanda, bir çok tesiste, konuklar arası etkileşimi  kolaylaştırmak için paylaşımlı odalar sunmaktadır.

Her tesiste, aktivite sırasında ve sonrasında keyifli zaman geçirmek ve konuklar arasında ki etkileşim artırmak için, grup halinde kültürel ve spor etkinlikleri, büyük masaların etrafında yemekler ve spor sonrası eğlenceler sunulmaktadır.   

TECRÜBELİ EĞİTMENLER VE EN UYGUN MALZEMELER

En iyi eğitimi sağlayabilmek için UCPA eğitmenleri bulundukları ülkenin eğitim standartlarına ve UCPA’nın değerlendirmelerine tabiidirler, ve spor merkezlerimizde eğitim görmektedirler. Güvenli şartlarda kaliteli eğitim garanti edilmektedir.
Aktivite sırasında kullanılan malzemenin önemini de bildiğimiz için, sizlere en uygun seçenekleri sunmak için, spor alanındaki en büyük isimlerden bazılarıyla ortaklıklar kurduk (Rossignol, Scubapro, Gastra, vs…).

Sürdürülebilir Turizm

Sürdürülebilir turizm çevreleri korur, yerel kültürlere saygı duyar, toplulukları destekler, doğal kaynakları korur ve kirliliği en aza indirir.

İnovatif Turizm

Yeni deneyimler yaratmak üzere yerel tarih, kültür, mutfak  gibi öğeleri yürüyerek, bisikletle veya tercih ettiğiniz ulaşım şekli ile keşfetmeniz için düzenlenen yaratıcı turlar.

Macera Turizmi

Doğa kuralları belirler ve insana meydan okur. Doğal güzelliği ve fiziksel özellikleriyle tanınan uzak mekanlarda rafting, kano, trekking, kamping şeklinde deneyimlenir.

Aktif Turizm

Aktif Turizmin eko turizm ve doğa turizmi ile ortak yanları olduğu gibi, aksiyon ve macera turlarını da içerir. Eğlence, eğitim ve kişisel gelişim gibi unsurları da içerir.

İŞ ORTAKLARIMIZ 

Hizmetlerimizde katkısı olanlar

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Rezervasyon, sorularınız ve diğer talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz

”Her yıl, tüm Dünya’da, 7 – 55 yaş arası 220.000’den fazla  gezgin bizimle seyahat ediyor ve yeni deneyimler yaşıyor”