Kitesurf öğrenmek istermisiniz ? Bir surf okuluna başvurun !

 

Tatil için dünya farklı yerlerine, heyecan verici ve egzotik yerlere gitmiş olabilirsiniz, ancak hiç bir kitesurf tatilinde bulunmadıysanız, bunu düşünmelisiniz.

Kiteboarding öğrenmek eğlenceli ve zorlu bir spordur. Genellikle geniş alanlara sahip koylarda veya geniş göllerde  yapılır. Sırtınızdaki güneş, yelkeninizdeki (uçurtmanızdaki) rüzgar ve ayaklarınızın altındaki sıcak turkuaz suları ile Kitesurf tatili size ömür boyu hatırlayacağınız bir deneyim kazandıracaktır.

Kitesurf, dolu dolu bir spordur. İçinde eğlence, macera ve heyecan barındırır. Ama aynı zamanda bir doğa sporudur ve bir risk unsuru taşır. Eğer kitesurf öğrenmeyi merak ediyorsanız, iyi ve güvenilir bir kitesurf okuluna katılmanız tavsiye ederiz.

Kitesurf okullarında, yeni başlayanlara tekniklerini öğretmek için nitelikli eğitmenler bulunur. Eğitmenlerin önceliği risk faktörünü minimize etmeye yönelik ortamı oluşturması ve teori – pratik bilgileri paylaşmaktır. Kitesurf, dünyada en fazla bağımlılık yapan spor dallarından biridir. Kitesurf yapmayı bir kez öğrenirseniz, kendinizi geri tutmakta zorlanabilirsiniz.

Bu spor hakkında biraz bilgiye sahip olanlar için, kitesurf becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak gelişmiş kitesurf dersleri de bulunur.

Herhangi bir kitesurf okuluna katılmadan önce, öğretmenlerin sertifikalı ve tecrübeli olmasına dikkat edin. Kitesurf öğretmek için tam nitelikli olduğundan emin olmadığınız birinden ders almayın.

Ucpa Farkı

Türkiye’de kitesurfing eğitimleri sunan birçok tatil yeri ve otel var. UCPA ise tecrübeli eğitmenlerle birlikte, uygun malzeme ve bu programı bir paket haline getiren konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Bunun yanında, UCPA tesislerinde ayrıca boş zamanlarınız veya size eşlik edenler için alternatif aktivite olanakları bulunmaktadır.

Huzurlu, güvenli ve zengin seçeneklerle geliştirilmiş program paketlerimiz, ister yeni başlayan olun, isterseniz de tecrübeli olun size iyi gelecek.

Çoğu tesisimizde ayrıca, kendi ekipmanınızı getirebilir veya bizim tarafımızdan sunulan ekipmanları kullanabilirsiniz. Bu spora aşina değilseniz, sertifikalı ve profesyonel eğitmenlerimiz sizi hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirecektir..
Konforlu konaklama, güzel manzara ve lezzetli yemekler, kitesurf tatil deneyiminizi daha da güzelleştirecektir.

Yeni bir deneyim için ne bekliyorsunuz ?

About Author

client-photo-1
Ucpa Turkey

Yorumlar

Bir cevap yazın