+90 545 538 3215 iletisim@ucpa.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme ve onay durumunuzu takip edebilir, tatilinizden sonra, turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şİfreyi onaylayın*
Ad*
Soyad*
Doğum Tarihi*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
+90 545 538 3215 iletisim@ucpa.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme ve onay durumunuzu takip edebilir, tatilinizden sonra, turu değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şİfreyi onaylayın*
Ad*
Soyad*
Doğum Tarihi*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*

Windsurf’e Başlamaya Ne dersiniz ?

Rüzgar sörfü çok zorlu bir spor olabilir.  Ama tembelce geçen bir gün de olabilir. Hafif bir rüzgarda, sortunuz bile ıslanmadan gün batımını denizde salınırken izlemek de bambaşka bir deneyimdir. Veya kendinizi kuvvetli bir rüzgarda içinizdeki adrenalin yükselirken daha farklı bir deneyimi yaşarken de bulabilirsiniz.

Başlamak kolay da olabilir zor da. Kendi kendinize veya surf yapmayı bilen bir arkadaşınızın yardımıyla aylarca uğraşabilir veya kolay yolu takip edebilir ve ders alabilirsiniz. Kolay yolu seçerseniz, öğrenci ekipmanıyla kısa zamanda ilk adımları güvenle atabilirsiniz. Windsurf kullanımında yetkin hale geldiğiniz zaman kullanacağınız ekipmanlar, öğrenirken kullandığınızdan farklı olacaktır. Nasıl ki bisiklet kullanmayı öğrenen çocuklar, öğrendikten sonra yardımcı tekerleklere artık ihtiyaç duymazlar, sizde aynı durumda olacaksınız.

Rüzgar sörfü öğrenirken, öğrenmeniz gereken birkaç farklı beceri vardır ( dönüşler, trapez, waterstart, beachstart)  ve doğru ekipman ve doğru tavsiyeler ile, kısa zamanda bu aşamaları geçebilirsiniz.

Başlangıç ekipmanları suda dengede kalmanızı kolaylaştıracak genişlikte olduğu için, yelken ve board kontrolüne yönelik daha kolay ve kısa zamanda yol alırsınız.

Sonraki adım ise küçülen bir board ve daha büyük bir yelkendir. Yelken büyüdükçe ve board küçüldükçe hızınız artacaktır. Yetkinleştikçe, farklı boylarda ekipman çeşitleriyle, her türlü havada surf yapıyor olacaksınız.

Sosyal açıdan ise yeni bir çevreniz olacak. Su sporlarına gönül vermiş insanların sıcak, rahat ve yardımsever nitelikleri sizi sadece suda değil, insan ilişkilerinde de yeni bir noktaya taşıyacak.

İçinizde bir çağrı hissediyorsanız. Paket programlarımıza katılın ve bu atmosferi soluyun. Yeni bir deneyimin ve yaşam tarzının kapısını aralayın.

Leave a Reply

UCPA SPOR

Datça Haftasonu Windsurf-Katamaran

29 Ekim Windsurf/Katamaran Datça

29 Ekim Datça Trekking

29 Ekim Kapadokya Aktiviteli Tatil

Söz konusu?

Daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın.

+90 212 518 2280

iletisim@ucpa.com.tr